Yukleniyor...

  • Kurtköy Mah. Rize Sok. No: 8 Kurtköy/ Pendik
Bize Ulaşın
0216 378 99 84
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8.00 - 18:00

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Kullanıcı Deneyimini Esas Alan Yenilikçi Tasarım
Cam balkondan çok daha fazlasını vadeden Erdem Dekor Katlanır Cam Balkon Sistemleri, evin salon ve odaları dışında bir oda oluşturarak kullanıcısına yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Görsel Bütünlük Sağlayan Estetik Yapı
Erdem Dekor Katlanır Cam Balkon Sistemleri, alternatif renk seçenekleri sayesinde kullanıcılarına ev dekorasyonunda tam uyum sağlayarak, yaşam konforu için aranılan her şeyi bir arada sunuyor.

Kesintisiz Manzara İmkanı
Erdem Dekor Cam Balkon Sistemleri sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilen cam paneller ile kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratıyor.

Isı Yalıtımı Sağlayan Estetik Görünüm
Erdem Dekor Katlanır Cam Balkon Sistemleri rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiş yapısı ile dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcılarına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratıyor.

Ses Yalıtımlı Yenilikçi Tasarım
Erdem Dekor Katlanır Cam Balkon Sistemleri’nde kullanılabilen çift cam ses yalıtımıyla kullanıcıların cam balkonlarında yüksek performans sağlar, sessiz ve huzurlu yaşam alanları yaratıyor.

Emniyetli ve Güvenlikli Tasarım
Erdem Dekor Katlanır Cam Balkon Sistemleri’nde kullanılan temperli çift cam uygulaması ile kullanıcılarına normal cam uygulamalarına göre daha güvenli ve emniyetli bir ortam sağlıyor.

Erdem Dekor Yapı Duşakabin Sistemleri olarak amacımız sizlere en iyiyi en kaliteliyi en iyi fiyatlara sunmak olup, çalışmalarımızı o doğrultuda yapmaktayız.